Ali Taşkın Hemoroid İlacı Kullananlar Yorumlar Şikayetler

Ali Taşkın hemoroid ,basur ilacı kullananlar, yorumlar, şikayetler. Ali Taşkın’ın Bitkisel Hemoroid İlacı Kullananların Görüşleri, İletişim Adresleri.

Birçok haber sitesinde ve televizyonda ” Hemoroid Oldu Bitkisel Çaresini” buldu. şeklinde haberler yayınlandı. Ali Taşkın adında bir vatandaş basuru otlarla iyileştirdiğini iddia ediyor. Peki bu doğru olabilir mi?

Bitkiler yardımı ile hemoroid tedavi edilebilir mi?

Bu konuda öncelikle şöyle bir açıklama yapmak doğru olur sanırım. Hastalığın kesin tanısının konulmadan tedavi edilmesi doğru değildir. Çünkü birçok makat hastalığı birbirine benzer belirtiler göstermektedir. Hemoroid oluşumun altında birçok neden yatmaktadır. Kabul görülen görüş ise kabızlığın bu hastalığın tetikleyicisi olduğudur.

Haberin ayrıntılarında ise birçok doktora gidip iyileşemeyen hastaların olduğu idda ediliyor. Kim bu hastalar, hangi hastaneye gitmiş, somut bir kanıt var mı? İlacın sağlığa zararı olmadığına dair rapor alınmış, hangi hastaneden alınmış bu rapor? Hamile ve Emzire kadınların da bu ilacı kullanabileceğinin bilimsel temeli nedir. Bu ve buna benzer bir çok soruyu içerisinde barındıran bir haber yapılmış.

Bir hastanede 1.5 ay kalmış kurtulamamış bir hastayı ben kurtardım. Bunu sabah, öğle, akşam aç karnına yemekten yarım saat önce yiyecek, erkekler 5, bayanlar 4 tane kullanacak. Herkes 2 şişe kullansa vücudundaki ödemi de kurutuyor. Bu zamana kadar binlerce kişiye verdim hastalıklarına derman oldum, doktorlara bile veriyorum.”

Bu ilacın artık satışı yapılıyor. Facebook üzerinden açılan bir sayfa var. Buradan bakabilirsiniz

Ali Taşkın’ın hemoroide kesin çözüm adı ile sattığı bu ilacı alıp kullandınız mı? Ali Taşkın Basur ilacı hakkındaki düşüncelerinizi paylaşarak konu hakkında diğer insanlara yardımcı olabilirsiniz.

 

“Ali Taşkın Hemoroid İlacı Kullananlar Yorumlar Şikayetler” üzerine bir yorum

  1. ben 2016 eylül ayında lazerle homoroid ve çatlak ameliyatı oldum memnunum ama şu var bazen ayda bir bazen üç ayda bir yani değişken peçeteye çok az miktarda kan izi oluyor üç ayrı bu ameliyatı yapan doktora sordum normaldir dediler size sorum bunun sebebi teşekkür ederim

    Cevapla

Yorum yapın