Dr. Mevlüt Topbaş Hasta Yorumları

Doktor Mevlüt Topbaş hakkında yazı yazarken nasıl bir başlık kullanayım diye çok düşündüm ve aklıma bu geldi. Bir doktordan daha fazlası. Bu yazıyı okuyunca siz de hak vereceksiniz.

Anadolunun kuş uçmaz kervan geçmez bir köyüne gidip, hiç tanımadığınız birine diyin ki benim basurum (hemoroid) var bir doktora gitmem lazım. Ankara’da Kocatepe Camisinin yanında bir doktor var diyeceklerdir. Bu ülkede basur vb makat hastalığı olup da Doktor Mevlüt Topbaş ismini duymayan kimseyi bulamazsınız.

Bu değerli doktorumuz hakkında ne yazık ki internet aleminde sağlıklı bilgiler bulamıyoruz. Google aramalarında Mevlüt Topbaş öldü mü? diye arayanlar bile var.

Mevlüt Topbaş Hakkında Yorumlar

İnternette doktor hakkında yazılan ve süreci anlatan bir yorumu bura da sizinle paylaşıyorum. ( Yorum bizimle alakası olmayan bir siteden alınmıştır.)

https://forum.donanimhaber.com/ankara-da-mevlut-topbas-a-ameliyat-olan-varmi–89622321

Uzun yıllardır sıkıntı çeken ben bir arkadaş tavsiyesi ile randevu alarak gittim. Ankara Kocatepe Camisinin hemen yanında. İçerde bekleyen 40-50 hasta vardı, Türkiye’nin heryerinden gelen. 2 saat bekledim ve bir odaya aldılar beni. 10 dakika sonra babacan biri geldi, Mevlüt Topbaş. Gayet sıcakkanlı, konuşkan, hastayı rahatlatan. Bir iğne yaptı ve sonra birşeyler yapıyor ama ne yaptığını bilmiyorsun, görmüyorsun. Kadın doğumcuların yataklarından var sen sırtüstü yatıyorsun. Ha bire sohbet muhabbet ediyor ve işini yapıyor bu arada. 10 dakika sonra “hocam biraz gerginim, sohbetinize çok katılamıyorum” dedim. Ha yok yok bitti bile dedi. Tampon ve sargı yaptı. Yarın sabaha kadar tampon kalacak, şimdi yaşadığın şehre gidebilirsin dedi. İstediğin yerde istediğin yemeği yiyebilirsin, çıkıp gezebilirsin dedi. Yalnız bir tavsiyem var unutma dedi, Bugünün tuvaletini yarına asla bırakma dedi. Bunu yaparsan ömür boyu bu iş bir daha sende olmayacak dedi ve güzel bir konuşmayla çıktı odadan. Bir hemşire geldi. Kalçadan ağrı kesici iğne yaptı. Geçmiş olsun dedi ve giyindim çıktım. Kliniğin her tarafı vergi rekortmeni çerçeveleri ile dolu. Yan odaya geçtim. 1.800 TL ( Güncel Fiyat Değildir) nakit ödeme yaptım (kredi kartı yok). Hemen fatura kestiler. Ve çıktım gidip yemek yedim ve araba sürerek yaşağıdığım şehre döndüm aynı gün. Şunu söyleyebilirim. Bu doktor şu an yaşayan efsane. Allah razı olsun ve uzun ömürler versin. Şu an hemeroid ve anal fissür gibi sıkıntısı olan hiç düşünmeden koşsun bu doktora. Allah korusun yarın birgün olmasa bu doktor, büyük kayıp biz hastalar için. Şiddetle tavsiye ederim. Yaşadığınız tek acı, iğne acısı, o kadar. 

Mevlüt Topbaş Hakkında Başka Bir Hasta Yorumu

Uzun araştırmalarım sonucunda Ankara’da doktor Mevlüt Topbaşa gitmeye karar verdim. Lazer ile tedavi eden başka doktorların da olduğunu öğrendikten sonra kararsızlık yaşadım fakat doktorun tecrübesine güvenerek Mevlüt Hocaya gittim. Salon dolusu insanı görünce açıkçası çok şaşırdım. Benden önce ameliyat olmayı bekleyen 20 kişi vardı. Bugün bana sıra zor gelir acaba geri mi döneyim diye düşünürken. Baktım beni çağırıyorlar. Ameliyat masasına yatmam tamam işin bitti kalkabilirsin demeleri 10 dk sürmedi. Ne yani ben şimdi ameliyat mı oldum dedim içimden. İnsana şaka gibi geliyor. 20 yıldır bu hastalıkla yaşamayı başarmış biri olarak 10 dakika da ameliyat oldum. Ameliyat sonrası verdikleri ilaçları kullandım. Her ihtimale karşı bir kaç gün dinleyim dedim. Ağrım sızım yok denecek kadar azdı. İşime gücüme kaldığım yerden devam ettim. Doktorun yapmış olduğu bu pratik tedavi sayesinde hiçbir şikayetim kalmadı. Yorumlardan bazılarında hastalığın tekrarladığı filan yazılmış, ameliyat sonrası süreçte kendime çok daha dikkat etmeye başladım. 10 yıl önce ameliyat biri olarak bir sorun yaşamadım.

Dr. Mevlüt Topbaşın Başarısının Sırı Ne?

Basur çok yaygın bir rahatsızlık ve her ailede bir veya birkaç kişide mutlaka bu sorunu yaşayan kişiler var. Basur tedavisinde çok farklı teknolojik gelişmeler olsa da hiçbiri bu kadar iyi sonuç vermiyor.

20 yıllık bir hemoroid hastasının kısa sürede ameliyat edip hiçbir şey olmamış gibi hayatına devam etmesini sağlamak. Büyük bir başarıdır.

Bugün 4 dereceye ulaşmış bir basur memesinin yok edilmesi için THD gibi yöntemler kullanılmaktadır. Bu tür bir tedavis en az 30 dk sürmekte, anestezi gerektirmektedir. Ameliyat sonrası süreç de ağrılı olmaktadır. Hastaların doktora şikayetlerinin son aşamasında gittiği düşünülürse Dr. Mevlüt Topbaşın uygulamış olduğu tedavinin ne kadar başarılı olduğu ortadadır.

Tıp Literatüründe Görülmemiş Bir Başarı Hasta Sayısı ve Hasta Memnuniyeti

İstediğiniz gün ve saatte randevu almanız zor olabilir. Birçok hastada gidip ameliyat sırasını beklediğini yorumlarda yazıyor. Gün içerisinde bu kadar hastaya kısa sürede tedavi uygulayıp, bu kadar hastanın gönlünü kazanmak ülkemizde başka bir doktora nasip olacağa benzemiyor.

Dr. Mevlüt Topbaş, Her basur hastasını ameliyat etmiyor. Bazı hastaların beslenme ile düzelebileceğinin en güzel kanıtı da bu örnek davranıştır.

Hastalarına hiçbir zaman garanti vermiyor. Bu işlerde kesin konuşmanın hastaya garanti vermenin tıp da bir karşılığının olmadığı gerçeğini bize anlatıyor.

Basur vb makat hastalıkları (Makat Çatlağı, Anal Fistül)  ile ilgili bir şikayetiniz varsa öncelikle Dr. Mevlüt Topbaşa gitmenizi öneririm. Bildiğim kadarıyla muayene ücreti alınmıyor. Sadece gerekli gördüğü hastaları ameliyat ediyor. Hastalığın tanısının tecrübeli bir doktor tarafından konulması çok önemli.

Dr. Mevlüt Topbaşa ameliyat olup gaz, dışkı kaçırma şikayeti olan tek bir hasta yorumu görmedim. Bu ameliyatların riski düşünüldüğünde ve hasta çeşitliği göz önüne alındığında niye bir doktordan daha fazlası dediğimi daha iyi anlamışsınızdır.

Ameliyat Sonrası Hasta Memnuniyeti ve Şikayetleri

Hemoroid ameliyatı sonrası hasta memnuniyetinin fazla olması Mevlüt Topbaşı dünya çapında bir doktor yapmaktadır.

Çeşitli ortamlarda kim tarafından yazıldığı belli olmayan yorumlara itibar etmeyin. Özellikle GOOGLE YORUMLARI.

Mevlüt Topbaş Hangi Yöntemi Kullanıyor?

Hemoroid tedavilerinde kendine özgü bir teknik kullanmaktadır. Bu tedavinin kısa sürede bittiğini biliyoruz. Tedavilerin ayrıntıları konusunda bilgi sahibi değiliz.

Mevlüt Topbaş ; Türkiye’nin Alanında En Başarılı ve  en Tecrübeli Hemoroid Doktorlarından biridir.

 

Doktor Mevlüt Topbaş

Doktor Mevlüt Topbaş İletişim ve Randevu için 

Mediha Eldem Sok. 73 / 12
Kocatepe Cami Doğu Kenarı Kızılay / ANKARA
0 312 433 00 32 – 0 312 430 40 01
0 532 500 65 86

Dr. Mevlüt Topbaş hakkındaki hasta yorumlarını aşağıda okuyabilirsiniz. 

“Dr. Mevlüt Topbaş Hasta Yorumları” üzerine 29 yorum

 1. Basur ameliyatı olmanın bu kadar kolay olduğunu bilseydim beklemezdim. Salon dolusu hasta ameliyat olmayı bekliyor ve hepsi de gülerek çıkıp gidiyor. İnanılır gibi değil.

  Cevapla
 2. 10 yıldır bu hastalıkla yaşamaya çalışan biri olarak çok büyük sıkıntılar çektim. Dayanılmaz bir noktaya gelince doktor arayışına girdim. Komşumun önerisi ile Ankaraya Mevlüt hocaya geldim. Kocatepe camii yanındaki muayenesinde bekleyen insanları görünce şaşırmadım desem yalan olur. Bizi bir salona aldılar meğerse başka bir salon daha varmış ve orası da doluymuş. Beklemek gerçekten can sıkıcı olsa da sıra bana geldi. Sohbet havasında bir şeyler yaptı. Sonra bitti kalkabilirsin dedi. İçimden doktor benimle sanırım dalga geçiyor diye düşündüm. Meğerse gerçekten bitmiş. Ameliyat sonrası birkaç gün hafif ağrılarım oldu ama şikayetlerim tamamen geçti. Ne ağrım kaldı ne kanamam. Kendisine ve çalışanlarına sonsuz teşekkürler

  Cevapla
 3. Bu yazı için site sahibine teşekkür ederim. Mevlüt Topbaş hemoroid tedavisi konusunda benim düşünceme göre en iyi doktor. Sihirbaz gibi 10 dakikada o kadar yıllık sorunları nasıl çözüyor anlamadım. Ben ameliyat sonrası hiçbir sıkıntı yaşamadım.

  Cevapla
 4. Daha bir hafta önce ameliyat oldum mevlüt Topbaş çok iyi bir doktor biraz ağrılarım var ama çok şükür iyiyim işimi yapabiliyorum sa

  Cevapla
 5. Basur ameliyatı olacaksanız yorumlara takılmayın gidin kendi gözlerinizle görün. Doktor bu işi biliyor. Başka da bir şey söylemek istemem. 3 gün önce ameliyat oldum. Yeniden doğmuş gibi kendimi hissediyorum. 15 yıllık basur hastasıyım.

  Cevapla
 6. 2015 yılında kendisine başvurdum.5-10 dk içinde operasyonu bitirdi.Fazla konuşmuyor ve ne yaptığını anlatmıyor.Hazır reçeteleri var onu eline tutuşturup gönderiyor.Ağrı kesiciyi düzenli kullanmazsanız ağrılarınız oluyor.15 gün içinde düzeliyorsunuz.Biz 3 arkadaş memnun kaldık.Yalnız kabız olmamaya dikkat edin yoksa tekrarlıyor.Doktorun yaptığı işi anlatmaması gizemli durması insanları tedirgin ediyor.Her rahatsızlıkta aynı sonuçları beklemek yanlış olur.Biz memnun kaldık.Ameliyatsız kısa bir yöntem uyguluyor…

  Cevapla
 7. Doktor Mevlüt Topbaşa ameliyat olmadan önce tesadüfen karşılaştığım bu yazı için site yöneticisine teşekkür ederim. Araştırdığımda çok fazla yorumla karşılaştım. Çok net ve açıklayıcı bilgiler paylaşmışsınız. Kafama takılan soruların cevabını buldum. Ameliyat olursam tekrar buraya gelip yazacağım. Teşekkür ederim.

  Cevapla
 8. Ameliyat ise beşbin tl,, ben geçen hafta bugün ordaydım ameliyat oldum, üç hafta ağrı sızı bitecek dedi. Bekliyorum, adam mükemmel Allah razı olsun

  Cevapla
 9. Öyle bir kararsızlık yaşıyorum ki; sırat köprüsü misali. 20 yıldır benimle beraber olan bu illetten 10 dakika da bitebileceğine inanmakta zorluk çekiyorum… Her an Mevlüt Hocanın tılsımlı elleriyle buluşacağım gibi bir his içimde.

  Cevapla
  • Gözünüzde çok fazla büyütmeyin bu tür hastalıkları tedavisi son derece kolay. Süreç hakkında bize bilgi verirseniz sevinirim. Şimdiden geçmiş olsun, Sağlıklı günler diliyorum.

   Cevapla
 10. Buradaki yazıyı okudum sonra yorumları okudum. Acaba reklam amacıyla mı yazmışlar diye düşündüm. Gidip kendi gözlerimle gördüm. Salonda ameliyat olmayı bekleyen o kadar çok hasta vardı ki. İnsan biran için ben nereye geldim diyor. En büyük sıkıntı sizi fazla bekletiyorlar. Yani zaman problemi olmadığı bir günde gidin çünkü ameliyata randevu saatinde girmeniz zor olabilir. Ameliyat sonrası bir şikayetim kalmadı. Eski güzel günlerime geri göndüm.

  Cevapla
 11. Merhaba Ağustos 2022’de Mevlüt hocaya tedavi olmak için kafamdaki şüpheler ile gittim. Tedavimi oldum ilaçlarımı yazdılar bir ay Ağrı sızı çektim bağırta bağırta ameliyatımı da oldum ama şu anda memnunum tavsiye ederim. Hastalarla biraz iletişim zayıf onu da ben yoğunluğuna bağlıyorum

  Cevapla
 12. Eşim de 13 sene önce aynı doktora ameliyat oldu bu zamana kadar da hiç sorun yaşamadı fakat ameliyat olduktan sonra lütfen sene de olmasa bile iki senede bir gastroloji bölümünde kontrollerinizi yaptırın. amliyat oldum bana birşey olmaz demeyin. Kontrol yaptırın

  Cevapla
 13. Mevlüt topbaş hakkında yorumları merak ediyordum tesadüfen bu siteyle karşılaştım. Google yorumlarında çok fazla kafa karıştırıcı şey yazılmıştı. İnsan açıkçası biraz tedirgin oluyor. Burada yazılanlara güvenerek gittim. İyiki de gitmişim. Ben gittiğimde de salonda bekleyen birçok hasta gördüm. Uzun yıllardır geçmeyen ağrı ve kanama şikayetlerim vardı. Açıkçası yıllarca sıkıntı çeken biri olarak bu kadar kolay tedavi edileceğini asla düşünmüyordum. İmkanınız varsa kesinlikle başka doktor arayışına girmeyin. Ben kendisinden memnun kaldım. Doktorun söylediklerini de harfiyen yerine getirmeye çalışıyorum. Bu hastalığı çeken herkese acil şifalar diliyorum. Doktor Mevlüt Topbaşa güvenerek gidebilirsiniz.

  Cevapla
 14. Basur ameliyatı için gittim. Çok memnun kaldım. Aldığı parayı sonuna kadar hak ediyor. Kendisine ve çalışanlarına çok teşekkür ederim. İyi ki varsın Mevlüt Topbaş

  Cevapla
  • İsmet bey merhaba kusuruma bakmayın rahatsız ediyorum bende aynı şekilde rahatsızım gitmeyi düşünüyorum ama fiyatı nedir mümkünse ücret ne kadar öğrenebilirmiyim şimdiden teşekkürler hayırlı akşamlar

   Cevapla
   • Burada fiyat yayınlamamız doğru olmaz. Telefonla iletişim kurarak daha sağlıklı bilgi alabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz

    Cevapla
 15. Mevlüt Topbaş hakkında şunu rahatlıkla söyleyebiilrim bu alandaki en iyi doktor. Tedavileri kısa sürede yapıyor ve günlük hayatınıza devam edebiliyorsunuz. İstanbul’dan gelip kendisine ameliyat olduk. 3 kişiydik çok şükür ameliyat sonrası bir şikayetimiz kalmadı. Doktorun söylediklerini mutlaka uygulayın ve ilaçlarınızı da düzenli kullanın.

  Cevapla
 16. Mevlüt Topbaş gidip gitmeme konusunda kararsızdım. Tecrübeli bir doktor olduğunu biliyorum. Çevremde de birçok kişi bu doktora gitti. Ben biraz daha yeni teknolojiler ile bu ameliyatı olmak istedim. Araştırdığımda bu işin çok da teknoloji veya lazerlik bir şey olmadığını gördüm. Lazer ile tedavi yapıyorsuz diyen birçok doktorun istediği ücreti de benim ödemem mümkün değil di. Yazı da belirttiğiniz gibi insan oraya gidince ne çok hasta varmış diyor. Açıkçası o kadar insanı görünce insan rahatlıyorda. Sadece bende bu illet hastalık yokmuş diyorsunuz. 1 Saate yakın bekledikten sonra ameliyat sırası bana geldi. Ne olup bittiğini anlamadan 10 dk ameliyatım bitti. Ameliyat sonrası da ağrım yok denecek kadar az oldu. Şimdi gayet iyim.

  Cevapla
 17. Doktor hakkında olumsuz bazı yorumları okuyunca açıkçası kafam karışmıştı. Bu sitedeki yazıyı okuyunca doktora anal fissür ameliyatı olmak için gittim. Uzun yıllardır ağrı şikayetim vardı. Belirli dönemde kanamalarım oluyordu. Makat çatlağı olduğunu öğrendim. Salon da bekleyen birçok hasta gördüm. Gerçekten bu hastalık çok ciddi bir problem. Tecrübeli bir doktora gitmenizi öneririm. Ameliyat sonrası ağrım yok denecek azdı. Buna rağmen birkaç gün dinlenmeyi tercih ettim. İlerleyen zamanlarda ne olur bilmiyorum fakat şu anda bir şikayetim yok. Mevlüt Topbaş hocadan ben memnun kaldım.

  Cevapla
 18. Mevlüt Topbaş Hemoroid tedavisinde Türkiye’nin bence en başarılı doktorudur. Çevremden birçok kişi bu doktora gitti. Beslenmenize dikkat ederseniz bir daha şikayetiniz kalmıyor. Hasta çok olduğu için randevu saatinde aksamalar oluyor fakat beklediğinize değiyor.

  Cevapla

Yorum yapın