Erica Hemodin Krem Kullananların Yorumları

Erica Hemodin Krem Kullananların Yorumları, Şikayetleri, Hemodin Krem Nasıl Kullanılır? İçeriği Nedir? Gerçek Kullanıcı Yorumları.

Öncelikle hastalığınızı hemoroid (basur) olduğuna emin olmanız gerekir. Çünkü makat hastalıkları hastalar tarafından sürekli karıştırılmaktadır. Hemoroid için geliştirilen bir ilacı makat çatlağın da kullanırsanız tabi ki etkili olmasını bekleyemezsiniz.

  • Yazıyı okuduysanız hemoroid olup olmadığınız konusunda fikir sahibi olmuşsunuzdur. Bir konuda anlaşalım bu tür kremleri kullanarak şikayetleri azaltırsınız, bununla birlikte beslenmenize de dikkat ederseniz ancak problemden kurtulabilirsiniz. Bunlarda sorunu çözmezse doktora gitmek zorundasınız. Niye en son doktora gidiyoruz diye de düşünebilirsiniz !

Erica Firmasının kendine ait bir Web sitesi bulunmuyor. Ürün satışını yapan bir çok site bulabilirsiniz.

Hemodin Krem İçeriği

Deionized Water, Ceetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Paraffinum Liquidum, Glycerin, Horse Chestnut Oil, Tea Tree Oil, Centaury Oil, Vitamin E, Formula

Hemodin Krem Nasıl Kullanılır?

Sorunlu bölgeye günde 2-3 defa hafif dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayınız.

Erica Hemodin Krem ortalama 30 TL satılmaktadır.

Erica Hemodin Kremi Hakkındaki Düşünceleriniz, Yorumlarınız. 

Hemodin krem kullandınız mı? Faydasını gördünüz mü? Ne kadar süreyle kullandınız? Yorumlarınız bu ürünü almak isteyen insanlara yol gösterici olacaktır.

“Erica Hemodin Krem Kullananların Yorumları” üzerine 2 yorum

  1. Babamda 2yildir var bende de yilda 1kez oluyor 2haftadir cok zorlandim kanama olmuyordu ama kaşıntı ve vcde zorlanma oluyordu 2gun kullandim ne kasinti ne agri kaldi ama babam da fayda etmedi bu kremi basur baslangici olan kullansin 2 3 yildir basurla ugrasanlara fayda etmiyor lazerle tedavisi varmış fiyati 2000tl diyorlar imkan varsa gidin olun Allah sifa versin zor…

    Cevapla
  2. 2. Şişe bitmek üzere ve hiç bir değişiklik yok. Eczaneden aldım kullandım ama bir fayda göremedim. Belki bana etkisi olmadı belki hiç bir faydası olmayan bir ilaç burda yanıltıcı yorumlar yapılıyor bilemiyorum. Allah herkese şifa versin.

    Cevapla

Yorum yapın