Hemoroid Ameliyatı Sonrası Araba Kullanmak !

Soru: Hemoroid ameliyatı olmak için Ankara, İstanbul gibi bir şehre gideceğim. Diyorum ki arabama bineyim, çoluk çocuğu da yanıma alayım. Ameliyattan sonra biraz da gezeriz, sonra arabama binip hiçbir şey olmamış gibi yola çıkar, rahat rahat giderim.

Cevap: Hemoroid ameliyatı oldum arabama bindim hiçbir şey olmamış gibi evime döndüm ! Bu tür yorumları görebilirsiniz. Özellikle muayene ortamlarında yapılan tedavilerde insanlar bu şekilde yorum yazmaktadır. Kesinlikle bu tür yorumlara itibar etmeyin. Kim olduğu belli olmayan insanlar bunu bir marifetmiş gibi yazmaktadır. 

Hemoroid ameliyatı sonrası araba kullanabilirsin diyen bir doktorla karşılaşırsanız. Onun doktorluğundan şüphe edebilirsiniz. Bu işi para için yapan, hastasının sağlığını düşünmeyen bir doktordur. Hastanın parasını aldıktan sonra ne olursa olsun diye düşünmektedir. 

Hemoroid ameliyatı sonrası araba kullanmayı bırakın bakın insanlar hangi sorunlarla uğraşıyor. Binlerce hasta yorumu size bu konuda fikir verecektir.

https://hemoroit.com/hemoroid-ameliyati-olanlarin-yorumlari.html

Sağlığınızı kendiniz düşünmezseniz başkalarının sizin sağlığını düşünmesini beklemeyin. Paranız kadar sağlık hizmeti aldığınız bir ülkede yaşıyorsunuz. Hemoroid ve benzeri hastalıklarınız varsa çok daha dikkatli olmanızı öneririm. 

Hemoroid ameliyatı sonrası araba kullanmak kesinlikle önerilmez. Arabanızı kullanabilecek birileri mutlaka yanınızda bulunsun. 

https://hemoroit.com/hemoroid-ameliyati-sonrasi-iyilesme-suresi.html

 

 

Yorum yapın