Hemoroid Doktorları Yorumları ( Gerçek Hasta Yorumları )

Hemoroid tedavisi doktor arayışında olanların dikkat etmesi gerekenler nelerdir? Hemoroid doktoru hakkında yazılan yorumlar ne kadar gerçekçi? Yorumlar ne kadar güvenilir? Yorumlara güvenerek doktor tercihi yapmak ne kadar doğru?

Google hemoroid doktoru araması yaptığınızda karşınızda birçok isim ve Web sitesi çıkıyor. Özellikle ilk karşınıza çıkan siteler google reklam verip çıkan doktorlar, sonra da ” doktorlar hakkında yorumlar” yayınlayan sağlık siteleri. Doktorunuz hakkında daha fazla yorum okumak istiyorsanız ” Google işletme yorumları” na bakabilirsiniz.

Bir doktor hakkında yazılan yorumların gerçekleri yansıtma oranı çok düşüktür. Kısacası okuduğunuz yorumların büyük bir bölümü sahte yorumlar.

Bu tür yorumların yazılma amacı daha çok hastaya ulaşmak, onların ilgisini çekmek ve hasta potansiyelini artırmaktır.

Yorumlara güvenip doktor tercihi yapanlar genelde yanılıyorlar. Aman şöyle iyi doktor, böyle iyi doktor, kim gittiyse iyi oldu, 3 dakika da bitti, 5 dakika da bilmem ne oldu. Hangi doktora gittimse iyileşemedim o doktor iyi etti. Hangi arkadaşım gittiyse memnun kaldı,

Benim ağrı ve kanama şikayetim vardı. Ameliyat oldum o günden sonra istediğimi yiyip içiyorum hiçbir şey olmuyor.

Hemoroid doktorları hakkında gerçekleri okumaya ne dersiniz. Bu tür yorumların genellikle özel muayenede ameliyat yapan doktorlar için yazıldığını dikkat ettiniz mi?

Çoğuna muayene demek bile zor. Bu tür ortamlarda bu tür tedavilerin yapılması kanunen yasak. Apartman dairelerinde, hijyen kurallarının yok sayıldığı, hastalara hiçbir ön tetkik yapılmayan yerler. Denetleniyor mu derseniz? Evet denetleniyor fakat tarihi geçen ilaç var mı yok mu? onlara bakılıyor.

Bunları söylememe bile gerek yok. Gidin kendi gözlerinizle görün. Sonra gelin buraya yorum yazın. Ameliyat öncesi size ne kadar zaman ayırdılar, hangi tetkikleri istediler? İşini hakkıyla yapan az da olsa doktor var onları bir kenara bırakıyorum.

Ameliyat öncesi genelde çok babacan, iyi niyetli, ilgili doktorlarla karşılaşırsınız. Ameliyat sonrası şikayetleriniz geçmediyse aynı yakınlığı görebilecek misiniz yaşayın ve görün.

Her ameliyat belirli riskler taşır. Bu riskleri en aza indirmek için dikkatli olmak gerekir. Her türlü önlemi almak zorundasınızdır. Gittiğiniz yerde ne kadar önlem alındığını da gözlerinizle görün.

Hemoroid ameliyatı öncesi size garanti veriliyorsa, hastalığınız tekrarlamayacak deniliyorsa kesinlikle inanmayın. Bu tür hastalıklar her zaman tekrarlayabilir.

Anal Fissür gibi tedavilerde “kas kesilerek” işlem yapılır. Lazerle bu işi yapıyorum diyen doktorlara, sağlık kuruluşlarına da inanmayın.

Hemoroid ameliyatı sonrası şikayetleriniz geçmediyse, doktorunuz sizinle ilgilenmiyorsa, şikayetleriniz için mutlaka başka doktorlara da gidin.

Ayak üstü yapılan tedavilerde tetkik yapılmadığı için sorunlarınız devam edebilir.

Bir doktor hemoroid doktoru hakkında olumlu veya olumsuz bir yorum okuduğunuzda burada yazılanları dikkate alarak tekrar düşünün.

Bir doktor hakkında tüm yorumların olumlu veya olumsuz olması doğanın kanunlarına aykırıdır. Güvenilir yorumları anlayabilmek için süreci anlatan yorumları dikkate alın.

Hemoroid doktorları hakkındaki yorumlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu yorumlara inanıyor musunuz? Yorumlarına güvenerek gittiğiniz doktorlardan memnun kaldınız mı?

Yorum yapın