Hemoroid Minderi Ne İşe Yarar? Kullananlar? Yorumlar

Hemoroid Minderi ne işe yarar, nerede satılır, özelliği nedir? Hemoroid Minderi Kullananların yorumları, Hemoroid Minderi Tavsiyesi

Eğer hemoroid ile ilgili sorununuz varsa ne kadar rahatsız edici bir durum olduğunu bilirsiniz. Hemoroid ciddi şekilde ağrı verir ve oturmak istemezsiniz.

Hemoroid yastıkları bu bölgede oluşan basıncı azaltmak için geliştirilmiş bir özelliğe sahiptir. Hemoroid ameliyatı olduktan sonra bir yolculuk yapmanız gerekiyorsa bu yastıklardan alıp kullanabilirsiniz. Ciddi anlamda ağrınızın azaldığını göreceksiniz.

Apse olan hastaların oturması gereken durumlarda da hemoroid yastıkları size bir nebze de olsun yardımcı olacaktır.

Hemoroid Minder Çeşitleri?

Halka yastıklar en yaygın hemoroid yastık türüdür.Orta da bir O harfi gibi bir deliği olan yuvarlak tasarımlardır. Şekilleri nedeniyle etkilene dokulara baskı uygulayacak bir yastık yoktur. Hemoroid minderi seçiminde ortası açık olan minderler tercih edilmelidir.

Ortası kapalı yumuşak yastıklar tercih edilmemelidir.

Halka şeklinde bir yastık kullanmayı tercih eden birçok insan, ağrı ve kaşıntıdan geçici bir rahatlama yaşar ve bu da yastığın yardımcı olduğuna inanır.

Hemoroid ağrısı ile mücadele ederken, birkaç dakika anında rahatlama sunan her şeyi yapmaya istekli olursunuz. İyi haber, etkilenen bölgeye bir buz torbası uygulandığında, hasta bir yan etki olmaksızın, on dakikalık bir sıcak suya oturma banyosu da sizin rahatlamanızı sağlayacaktır. Oturma banyosundan sonra da hemoroid minderini kullanabilirsiniz. 

Hemoroid minderleri geçici olarak rahatlamanızı sağlayan ürünlerdir. Zorunlu olarak oturmak zorunda kaldığınız durumlarda kullanabilirsiniz.

Hemoroid minderlerini medikal ürün satan yerlerden, eczanelerden ve internet üzerinden alabilirsiniz. Hemoroid minderlerinin fiyatları 50 TL başlayıp 150 TL kadar gitmektedir. Çok fazla para vermenize gerek yok.

Söz Sizde; Hemoroid minderi kullandınız mı? Etkisinin olduğuna inanıyor musunuz? Değerli Yorumlarınız

Yorum yapın