Fissür Botox Yaptıranların Yorumları

Anal Fissür botox yaptıranların yorumları. Fissür botox tedavisi yorumları, Makata botoks yaptıranlar?

Makat Çatlağı ( Anal Fissür) ameliyatı olmak istiyorsanız Botox yaptıranların yorumlarını merak ediyor olabilirsiniz.

Botoks farklı alanlarda kullanılabiliyor son yıllarda makat çatlaklarının tedavisinde de botoks kullanıldığını görüyoruz. Size yol göstermesi açısından öncelikle Hemoroid Ameliyatı Olanların Yorumları  yazısını okumanızı tavsiye ederim.

Makat hastalıkları birbirine benzeyen belirtiler gösterdiği için hastalığın ne olduğunun ve neden kaynaklanığının ortaya konulması gerekiyor.

Makat çatlağı ( Anal Fissür) tedavisinde elimizde bulunan tek ameliyatsız tedavi yöntemi Botox’ dur.

Bunun diğer anlamı şudur ben ameliyat olmak istemiyorum ameliyatsız bir yöntemle tedavi olmak istiyorum. Tedavinin ayrıntıları konusunda bilgileri ilerleyen günlerde sitemizde bulabilirsiniz. Ayrıca bu bölüm sadece yorumlara ayrıldığı için gereksiz olacağı kanısındayım.

Ameliyatsız Anal Fissür ( Makat Çatlağı) Tedavisi Botox Her Hastaya Uygulanabilir mi?

Birçok araştırma botoks tedavisinin hastalığın başlangıç aşamasında etkili olduğunu göstermektedir. Süre olarak 4 hafta sonra hastalığın botoks evresini geçtiği düşünülmektedir. Uzun yıllardır, ağrı, kanama, kaşıntı vb şikayetleriniz varsa ve tedaviyi ertelediyseniz ameliyatsız olarak yapılan botox tedavisi etkili olmayabilir !

Kısacası botoks hastalığın evresine göre uygulanan bir tedavi yöntemidir.

Hamilelik, gebelik gibi özel durumların yaşandığı dönemlerde botoks tedavisinin yapılıp yapılmayacağına doktorunuz karar verecektir.

Anal Fissür Botox Merak Edilenler

  • Makat çatlağı botox yaptıranların yorumları.
  • Tedavinin hangi hastanelerde yapıldığı?
  • Botox yaptırmanın maliyeti (fiyatı)
  • Botox sonrası iyileşme süresi (süreci)
  • Yan etkilerinin olup olmadığı?
  • Tedavi süresi.
  • Makat çatlağı ameliyatı sonrası cinsellik.

Makat çatlakları günlük hayatı etkileyen, iş gücü kaybına neden olan, yaptığınız işe konsantre olmanızı engelleyen bir rahatsızlıktır. Toplumda hemoroid kadar yaygın olduğu düşünülmektedir. 

Botox tedavisi oldunuz mu? Ameliyatsız anal fissür tedavisi hakkında ne düşünüyorsunuz? Tedavi konusunda en çok merak edilenler başlığı altındaki soruları dikkate alarak yorum yapabilirsiniz.

Anal Fissür Botox Tedavisi Yorumlarını Aşağıdan Okuyabilirsiniz.

“Fissür Botox Yaptıranların Yorumları” üzerine bir yorum

  1. Ben bu botox tedavisini aldım izmir de kesinlikle para tuzağı 2 ay oldu hiç bir etki görmedim tuvalet sonrası ve esnasında dehşet ağrılarım devam etti ve dün gidip LİS ameliyatı oldum. O kadar rahatladım ki sakın botoxa inanmayın

    Cevapla

Yorum yapın